دانلود تحقیق در موردتأثير تربيت بدني در يادگيري دانش آموزان ابتدايي 18 ص-50488470

|50488681|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود تحقیق در موردتأثير تربيت بدني در يادگيري دانش آموزان ابتدايي 18 ص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

نام فایل : تأثير تربيت بدني در يادگيري دانش آموزان ابتدايي 18 ص


فرمت : .doc


تعداد صفحه/اسلاید : 12


حجم : 19 مگابایتبسمه الله الرحمن الرحيم
تأثير تربيت بدني در يادگيري دانش آموزان ابتدايي
پژوهشگر : زهرا چرخند
آموزگار پایه سوم ابتدایی
دبستان جلوه معراج
منطقه 11
سال 85
فهرست مطالب
عنوان
صفحه
مقدمه
تعريف تربيت بدني
اهداف تربيت بدني
اهميت تربيت بدني
نقش ورزش در يادگيري دانش آموزان ابتدايي
تربيت بدني / پيشرفت تحصيلي و هوش
تربيت بدني / حس كنجكاوي
ورزش / خودشناسي
ورزش / ايجاد انگيزه و اشتياق
آموزش دروس در تلفيق با تربيت بدني
راهكارها
«مقدمه»
تربيت بدني و ورزش، بخش مهمي از برنامه آموزشي مدرسه و فرايند تربيت و پرورش كودك و نوجوانان را تشكيل مي دهد دستيابي به اهداف آموزشي تربيت بدني در سه حيطه شناختي‏‏، عاطفي اجتماعي و رواني

حركتي فقط از راه بررسي آموزشي، هدفمندي، برنامه ريزي و استفاده از طرح درسي امكان پذير است. و يكي از دروسي است كه اگر به طور صحيح برنامه ريزي گردد نقش مؤثري مي‌تواند در رشد و تكامل دانش آموزان داشته باشد هدف هر معلم از اين برنامه تعليم و تربيتي،‌ بايد كمك به دانش آموز به منظور دست يابي به استعداد خويش و قبول مسئوليت باشد و اين درس جزئي غير قابل تفكيك از جريان تعليم و تربيت است و در تكامل كلي دانش آموز و حتي در روند كلي آموزش سهيم مي‌باشد.
دسته‌ا‌ي از معلمين كار آزموده ورزش دريافته‌اند كه بهبود وضعيت جسماني، بچه‌ها را باهوش‌تر ساخته و از اين رو بهتر مي‌توانند در روند آموزش قرار گيرد.
تعريف تربيت بدني
تربيت بدني جزء لاينفك تعليم و تربيت است كه از طريق انجام فعاليت‌هاي جسمي به رشد و پرورش انسان در كليه ابعاد وجودي كمك مي‌كند.
پس با توجه به اين تعريف مي‌توانم بگويم كه نبايد ورزش را امري براي سرگرمي تصور كرد بله بايد آن را جزء مهمي از فعاليتهاي زندگي به حساب آورد.
تاريخچة تربيت بدني
...مطالب دیگر:
کتاب مواد غذایی مضر برای سلامتیمقاله بررسی ناكامی در به دست آوردن امنیتمقاله بررسی نجوم جغرافیای ریاضیکتاب ام اس چیستمقاله بررسی نظرات مختلف درباره انسان شناسیمقاله بررسی نظریه امامت در ترازوی نقدمقاله بررسی نظریه های انیشتنبررسی نقش تولید علم در توسعه یافتگی جوامع، موانع و راهكارهای تولید علمی در گروه پزشكی ایرانمقاله بررسی نقش حجاب در جامعهمقاله بررسی نقش خانواده در جامعهمقاله بررسی نقش روانشناسی در ادبیاتمقاله بررسی نقش زن در توسعهمقاله بررسی نقش زنان در فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی در جامعهمقاله بررسی نقش فلز آلومینیوم در صنعتمقاله بررسی نقش مربی برای بازیكنانبررسی نقش و اهمیت فرآیند آموزش و بهسازی منابع انسانی در ادامه حیات هر سازمان یا مؤسسهمقاله بررسی نقش ورزش های روزمره بر سلامت انسانمقاله بررسی هستی شناسی از نظر وینگشتاینمقاله بررسی هیپرلیپیدها، چربی هامقاله بررسی و تحلیل شخصیت افراد جهت آمادگی برای ازدواجمقاله بررسی و شرح كارخانه ریخته گری آلومینیوم تولید كننده سرسیلندر و پوسته كلاچمقاله بررسی واژه شناسیمقاله بررسی ورق كاری و برشكاریمقاله بررسی یادگیری اصول‌یادگیری و انگیزش نزد كارمندان و مراجعینمقاله بررسی یكی از بلندترین ساختارهای تقویت شده باتركیبات زمین دراروپا