دانه ها-50675904

|50676115|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانه ها آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 5.3 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 9
بنام دانای توانا درخت پسته روش های مختلف کاشت پسته شامل : کاشت درزمین اصلی وکاشت در روش های مختلف کاشت نهال پسته شامل کاشت در زمین اصلی . کاشت در خزانه . کاشت در كيسه‌هاي پلاستيكي و ...به طور کامل توضیح داده شده است ذرت گیاه تک لپه‌ای ساقه بلندی است. برگهای آن بطور متناوب و به صورت افتاده در دو طرف ساقه قرار گرفته‌اند. زاویه بین برگ و ساقه ، 90 درجه می‌باشد. در اوایل رشد گیاه ، بعضی از یاخته‌های موجود در بخش بالایی ساقه اصلی ذرت از شاخه‌های فرعی متمایز می‌شود. در انتهای این شاخه‌ها ، عضوی به نام بلال بوجود می‌آید که در واقع ، گل ماده گیاه ذرت است.

این شاخه‌ها ، میان گره‌های بسیار کوتاهی دارند که از این گره‌ها ، برگهای تغییر شکل یافته‌ای بوجود می‌آید که هم دیگر و بلال را می‌پوشانند. بیرونی‌ترین این برگها ، برگی است کامل که غلاف ، زبانک ، گوشواره و پهنک دارد. اما برگهای زیرین غیر کاملند. موقعی که ارتفاع ساقه ذرت به 80 تا 120 سانتیمتر رسید، کلاله‌های ابریشم مانند یا کاکل ذرت به تعداد دانه‌های ذرت موجود در بلال ، نمایان می‌شوند. ذرت دانه گیاه در دانه لوبیا ، پس از خروج ریشه چه از ناحیه سفت محور زیر لپه رشد طولی و اغنا حاصل می‌کند انتهای بالایی این انحنا به تدریج به حالت مستقیم در می‌آید و لپه را از زیر خاک بیرون می‌آورد. در نتیجه لپه‌ها در بالای سطح خاک یعنی در هوا قرار می‌گیرند. در همین هنگام ساقچه که بین لپه‌ها قرار دارد رشد می‌کند و برگهای حقیقی و نیز قسمتی از ساقه را بالای لپه‌هاست بوجود می‌آورد. گیاهان درخت درختان سیب نسبتا" به شرایط خاک بی تفاوت هستند و در دامنه گسترده ای ازمقادیر PH و سطوح حاصلخیزی رشد می کنند. آنها حتما" باید در مقابل باد مراقبت شده ونباید در مناطق پست که در معرض آخرین سرماهای بهاری می باشند کاشته شوند. برای این درختان زهکشی مناسب ضروری بوده و خاکهای سنگین یا زمین مسطح باید به گونه ای محکم شود تا از عدم قرار گرفتن سیستم ریشه ها درخاک اشباع شده با آب مطمئن شویم. ساده ترین روش تکثیر رزها، قلمه گیری است. زیرا می توان از یک گیاه مادری چندین قلمه تهیه کرد و بعد از ریشه دهی قلمه ها در محیط ریشه زایی آنها را به عنوان گیاهی مستقل، به مکانهای اصلی کاشت منتقل نمود.دو نوع قلمه از گیاه رز تهیه می شود: گل رز گل محمدی گل محمدی نام نوعی گل رز است که از آن گلاب می‌گیرند. درختچه ای است خزندار ( Decideous ). گل محمدی از دیرباز در ایران کشت می‌شده‌است. از تیره ٔ رزاست و قسمت قابل مصرف آن گلبرگ است . ماده ٔ مؤثره ٔ آن تانن و موارد استعمال آن غرغره قابض، غرغره بورات دو سدیم است . گل سرخ . گل سوری . یک قسم از گل سرخ است .در کاشان اصفهان ، دهستان لاله‌زار کرمان ، داراب فارس از آن گلاب می‌گیرند و بعضی آنرا هم تقطیر می‌نمایند. پایان...مطالب دیگر:
📃پروژه کارآفرینی طرح احداث گلخانه برای تولید محصولات گلخانه ای📃پروژه کارآفرینی طرح احداث نهالستان📃پروژه کارافرینی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی📃پروژه کارآفرینی طرح پرورش دام📃پروژه کارآفرینی طرح پرورش قـارچ خوراكـی📃پروژه کارآفرینی طرح پرورش گوساله«ظرفیت 200 رأس» در استان اردبیل📃پروژه کارآفرینی طرح تأسیس آموزشگاه رانندگی📃پروژه کارآفرینی طرح تأسیس آموزشگاه طراحی سنتی📃پروژه کارآفرینی طرح تآسیس سیستم كتابخانه📃پروژه کارآفرینی طرح تأسیس شرکت تولید نرم افزارهای کاربردی📃پروژه کارآفرینی طرح تأسیس شیرینی پزی📃پروژه کارآفرینی طرح تجاری كارخانه صنعتی آلیاژ📃پروژه کارآفرینی یخچال خانگی (شركت تولیدی گلسان)📃طرح توجیهی و فنی مالی و اقتصادی پرورش 100 راس گوسفند📃طرح توجیهی و فنی مالی و اقتصادی تولیدی انواع نان (فانتزی وصنعتی)📃پروژه کارآفرینی تأسیس درمانگاه📃پروژه کارآفرینی تأسیس و راه اندازی كارگاه خیاطی📃پروژه کارآفرینی تاسیس آژانس مسافرتی سیر کودک📃پروژه کارآفرینی تأسیس کارخانه بخاری📃پروژه کارآفرینی تولید کمربند پژو 405📃پروژه کارآفرینی طرح تكثیر و پرورش آبزیان📃پروژه کارآفرینی طرح تولیدی چراغ های اضطراری📃پروژه کارآفرینی طرح تولید الکترود📃پروژه کارآفرینی طرح تولیدی گلاب و انواع عرقیات معطر📃پروژه کارآفرینی تولید طناب نایلونی