درس کاربرد فن آوری اطلاعات در پزشک-50675913

|50676124|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد درس کاربرد فن آوری اطلاعات در پزشک آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 1.6 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 84
بنام خدا 1 2

درس کاربرد فن آوری اطلاعات در پزشکی
3
کنترل سیستم های بیولوژیکی فصل دهم دكتر توحيدخواه كاربرد فنآوري اطلاعات در پزشكي- كنترل 4 بسم الله الرحمن الرحيم دكتر توحيدخواه كاربرد فنآوري اطلاعات در پزشكي- كنترل 5 سیستم:

سیستم عبارت است از مجموعه ای از اجزای فیزیکی که با ترتیب خاصی به یکدیگر متصل یا مربوط شده اند و مجموعه مزبور به صورت یک واحد منسجم برای رسیدن به مقصود مشخص یا ارضا شرط ویژه ای عمل نماید.


کنترل:
کلمه کنترل به معنی تنظیم، هدایت یا فرماندهی بکار میرود. دكتر توحيدخواه كاربرد فنآوري اطلاعات در پزشكي- كنترل 6 سيستم كنترل سيستم كنترل :مجموعه اي از اجزاء به هم پيوسته است كه هدف آن فراهم كردن پاسخ مطلوب مي باشد.

منظور از كنترل يك سيستم اين است كه رفتار يك يا چند متغير آن به صورت مطلوب در آيد.

مثال :در راندن خودرو ، كنترل به نحوي انجام مي شود تا شخص با طي يك مسير به مقصد مورد نظر برسد.
دكتر توحيدخواه كاربرد فنآوري اطلاعات در پزشكي- كنترل 7 علامت یا سیگنال signal: هر نوع محرکه ای است که برای انتقال اطلاعات بکار گرفته شود را علامت یا سیگنال گویند.

در سیستم های فیزیکی محرکه هایی مثل جابجایی، فشار، ولتاژ، جریان و حرارت می توانند برای انتقال اطلاعات و به عنوان سیگنال مورد استفاده قرار گیرند. دكتر توحيدخواه كاربرد فنآوري اطلاعات در پزشكي- كنترل 8 مدار برگشت یا پسخورد سیگنال خطا: مدار برگشت یا پسخور Feedback:
انتقال مجدد علائم خروجی و اعمال آنها به سیستم به عنوان ورودی، از طریق مدار برگشت را پسخوراندن مینامند. در چنین حالتی جمع جبری ورودی و خروجی را ورودی ثانویه تلقی می کنند.

سیگنال خطا error signal :
جمع جبری ورودی و خروجی مدار برگشت را خطا می نامند و گاهی آنرا به عنوان ورودی ثانویه به سیستم کنترل در نظر می گیرند. دكتر توحيدخواه كاربرد فنآوري اطلاعات در پزشكي- كنترل 9 اغتشاش disturbance :
هر نوع علامت ناخواسته ای که به یک سیستم کنترل وارد شده و منشا تغییرات و واکنشهای نامطلوب در خروجی سیستم شود به عنوان اغتشاش شناخته میشود. اغتشاش می تواند اختلالات عمده ای در فرایند کنترل بوجود آورند و لذا حذف آن اهمیت ویژه ای دارد. دكتر توحيدخواه كاربرد فنآوري اطلاعات در پزشكي- كنترل 10 ورودی و خروجی: ورودی input :
تحریک یا فرمانی است که از سوی یک منبع انرژی خارجی به سیستم کنترل وارد شده موجب پیدایش واکنش از سوی سیستم میگردد.بدین ترتیب ورودی منشا تولید پاسخ از سوی سیستم کنترل میشود.

خروجی output
پاسخی است که از سیستم کنترل به عنوان عکس العمل در برابر ورودی، خارج میشود.ممکن است این پاسخ همان واکنشی که از سیستم انتظار میرود نباشد. دكتر توحيدخواه كاربرد فنآوري اطلاعات در پزشكي- كنترل 11 بلو...مطالب دیگر:
📗تحقیق آموزه هایی در مورد کوهستان📗پاورپوینت رينگ هاي ميكروآلياژي سبك📗پاورپوینت واتر جت ( برش با فشار آب ) Water Jet Cutting📗پاورپوینت فولاد ابزار ( tool Steel )📗پاورپوینت تكنولوژي قالبهاي فورجينگ📗پاورپوینت عیوب قطعات ریخته شده به روش گریز از مرکز📗تحقیق شناخت قنات📗تحقیق جهانگردي و هتلداري📗تحقیق کشور قرقیزستان📗تحقیق فسیل📗پاورپوینت خلاصه کتاب فرآیند های تولید مولف ناگندرا پاراشار مترجم مهندس محمد اسماعیل اسدی📗تحقیق انگلیسی شهرستان فریمان همراه با ترجمه📗تحقیق آشنائي با طبيعت و آثار باستاني کرمانشاه📗تحقیق علم اقلیم شناسی📗پاورپوینت روش عکسبرداری E.DXA📗پاورپوینت بازرسی جوش NDT تستهای غیر مخرب امواج اولتراسونیک UT📗پاورپوینت خوردگی گالوانیکی📗پاورپوینت خوردگی حفره ای در فلزات📗پاورپوینت ماهیچه های دائمی (فلزی)📗پاورپوینت بررسی متالورژیکی فلز تیتانیوم📗پاورپوینت تشريح فعاليتهاي آزمايشگاه رينگسازي مشهد📗پاورپوینت تولید نانو کامپوزیت های پلیمری📗پاورپوینت بررسی متالورژیکی تنگستن کبالت و مولیبدن📗تحقیق در مورد ایلات فارس📗پاورپوینت پروژه هاي بهبود DEFINE