شبکه های با سیم-50675978

|50676189|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد شبکه های با سیم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 865.8 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 98
1 بسم الله الرحمن الرحیم 2 عملکرد سوئیچ شبکه های محلی سوئیجی 3 لایه دسترسی در شبکه PSTN 53 SDSL یا SHDSL 73 پروتکل های WAN 43 سوئیچ و انواع آن 93 شبکه مجازی خصوصی 89 تصویریابی در شبکه دیتای شهری 84 ساختار شبکه انتقال 82 VDSL 74 شبکه ارتباطات دیتا DCN 65 توسعه لایه دسترسی شبکه PSTN 56 شبکه های شهری(MAN) 47 عنوان اسلاید 4 شبکه های محلی Local Area Network (LAN)
شبکه هایی هستند که در یک محل محدود (مانند یک ساختمان) ایجاد می شوند.
اترنت Ethernet نام عمومی تکنولوژی بکار رفته در شبکه های محلی است و مجموعه ای از پروتکل ها و استانداردهایی که از استاندارد IEEE802.3 پیروی می کند .
انواع ابتدایی شبکه های LAN ، 10 Base 2 با حداکثر طول کانال 180 متر و 30 ایستگاه .
10 Base T به کمک هاب و کابل Cate 5 با طول حداکثر 100 متر و بصورت استار است
و 10 Base 5 با حداکثر هر قطعه کابل یا سگمنت 500 متر و تعداد 100 ایستگاه که منسوخ شده اند.
فهرست 5 Fast Ethernet – FE – با M mbps 100 و Auto Negotiation (کارت 100/10)و Cate 7
(Gigabit Ethernet) با کابل نوری و یا 2 زوج Cate 7 تا Gb/s 10 را ارائه می کند
با کابل نوری و یا 2 زوج Cate 7 تا Gb/s 10 را ارائه می کند
Gigabit Ethernet 10 با کابل نوری و یا 4 زوج Cate 7 تا Gb/s 100 را ارائه می کند
امروزه تکنولوژی جدید اترنت با قابلیت اجرایی سریع و کم دردسر با نگهداری راحت و قیمت ارزان و سازگاری کامل با اینترنت رشد زیادی کرده و علاوه بر شبکه های LAN در شبکه های MAN نیز استفاده می شود.
فهرست 6 پیکر بندی شبکه های محلی
(LAN Network Topology)
چگونگی اتصال اجزای شبکه را توپولوژی گویند که به قرار زیر است.
1- پیکر بندی خطی (Bus Network)
در این روش اجزای شبکه با یک گذر اصلی که بصورت خطی است به هم وصل می شوند و در ابتدا و انتهای BUS از ترمیناتور جهت معدوم کردن سیگنال های اکو (echo) استفاده می شود. فهرست 7 پروتکل شبکه CSMA / CD
Carrier Sense Multiple Access / Collision Detect
الگوریتم دسترسی به محیط انتقال فیزیکی برای شبکه های اترنت مبتنی بر BUS است که وظیفه آن جلوگیری از تصادف (Collision) می باشد. در این الگوریتم هرگاه ایستگاهی تقاضای ارسال فریم دیتا را داشته باشد ابتدا به کانال گوش می نماید. اگر کانال خالی بود آنرا تصرف و شروع به ارسال فریم می کند ولی اگر کانال ، حامل سیگنال معتبری باشد صبر می کند تا کانال خالی شود. فریمهای رسیده توسط همه ایستگاه ها دریافت می شود و اگر مربوط به آنها نبود منهدم می شود. فهرست 8 اگر دو ایستگاه بطور همزمان فریم خود را در کانال ارسال کنند تصادم سیگنال (Collision) ایجاد می شود. در این شرایط ایستگاههایی که در حال گوش کردن به خط هستند متوجه تصادم شده یک نویز روی کانال ایج...مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت مدیریت زمان (مدیریت امور بازاریابی یا مدیریت هر واحد دیگر)🔗پاورپوینت بررسی مدیریت و کنترل پروژه🔗پاورپوینت مجتمع فرهنگی هنری مشهد (نمونه طراحی معماری)🔗پاورپوینت بررسی مبانی برنامه ریزی معماری و شهرسازی🔗پاورپوینت بررسی مجتمع تجاری تفریحی ستاره فارس🔗پاورپوینت بررسی مجتمع تجاری دهخدا🔗پاورپوینت بررسی محافظت از پی، منشاء، پیشرفت و توسعه آن🔗پاورپوینت بررسی مسمومیت ها🔗پاورپوینت بررسی شیوه های مدیریت تجهیزات پزشکی🔗پاورپوینت درس مبانی تغذیه ورزشی🔗پاورپوینت بررسی اهمیت انسان شناسی🔗پاورپوینت مبانی نظری و مفاهیم كارآفرینی ، تدوین طرح كسب و كار🔗پاورپوینت بررسی متابولیسم (مقدمه‌ای بر بیوشیمی)🔗پاورپوینت بررسی محاسبات لامبدا🔗پاورپوینت بررسی روش های برداشت از مخازن🔗پاورپوینت بررسی مخابرات سیار GSM🔗پاورپوینت بررسی جامع مخمرها🔗پاورپوینت بررسی مفهوم و معماری مدرسه🔗پاورپوینت بررسی مدرسه باهاوس (bahouse)🔗پاورپوینت بررسی پارکت و سقف های کاذب🔗پاورپوینت بررسی، شناخت و معرفی روستای فریزی🔗پاورپوینت بررسی جامع معماری گنبد🔗پاورپوینت بررسی ساختمانهای اسکلت فلزی🔗پاورپوینت بررسی سازه های بلند🔗پاورپوینت بررسی سازه های چادری