شیطان پرستان-50676009

|50676220|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد شیطان پرستان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 499.6 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 60
ریشة کلمه شیطان کلمه شیْطان از ماده “شطن” گرفته شده- و “شاطن” به معناى “خبیث و پست” آمده است.
شیطان به موجود رانده شده، سرکش و متمرد گفته مى شود.
به معنى روح شریر و دور از حق، نیز آمده است.
“شیطان” اسم عام (اسم جنس) است؛ در حالى که “ابلیس” اسم خاص (عَلَم) مى باشد. به عبارت دیگر شیطان به هر موجود موذى و منحرف کننده و طاغى و سرکش ـ خواه انسانى یا غیر انسانى باشد ـ مى گویند اما ابلیس نام شیطان، در باور اسلامی است به معنای کسی که ادم را فریب داده است. شیطان و ابلیس شیطان به موجود موذى و مضر گفته مى شود، موجودى که از راه راست بر کنار بوده و در صدد آزار دیگران است؛ موجودى که سعى مى کند ایجاد دودستگى نماید؛ و اختلاف و فساد به راه اندازد.
اینکه به ابلیس هم شیطان اطلاق شده بخاطر فساد و شرارتى است که در او وجود دارد.
شیطان معانى مختلفى دارد که یکى از مصداقهاى روشن آن ابلیس و مصداق دیگر آن انسان‌هاى مفسد و منحرف کننده است. ویژگی های رفتاری خشونت، خونخواري و آدم زدايي از ويژگي هاي آنها به شمار مي رود به گونه اي که برخي از جوانان هوادار اين جريان‌ها با آسيب رساندن به خود و ديگران درصدد ارتقاي جايگاه خويش در گروه هستند.
رفتار خشونت آميز اعضاي گروهاي شيطان پرست با حيوانات و برخي از اطرافيان نيز بسيار تاسف‌بار و قابل تامل است.
جريان شيطان پرستي در غرب با ابزار موسيقي اعلام موجوديت کرد و روابط نامشروع، موسيقي متال، رفتارهاي ساحرانه و اعمال و مناسک خاص ماورايي و جادوگري از ويژگي هاي اين جريان است.
پوشش ها و مدل‌ها پوشش ها و مدل‌هاي جديد برخي از دختران و پسران نشاناز گسترش فعاليت گروه هاي شيطان پرستي دارد. اين جريان ضد فرهنگي از دهه 70 وارد کشور شد و در سايه غفلت مسئولان به سرعت در قالب شبکه هاي زيرزميني در برخي از شهرستان ها و مراکز استان و همچنين تهران بزرگ ريشه دوانيد. لباس هاي گشاد، لباس هاي رنگي جلف، انگشتر‌هاي خاص تيغ دار، دستبندهاي متنوع و عجيب، گردنبندهاي اسکلتي با موهاي بلند يا سر طاس به عنوان نشانه‌هاي ويژه گروه‌هاي همسو با شيطان پرستي است.
نحوه تبلیغ و فعالیت علاوه بر ماهواره ها و سايت‌هاي اينترنتي، انتشار کتب متعدد براي ترويج اين جريان در داخل کشور عامل رواج اين فرقه ها شده است. متاسفانه برخي از آهنگ هاي آگهي بازرگاني، و تيتراژ برخي فيلمها و سريال ها، در کنار صحنه آرايي برخي برنامه ها، برگرفته از آئين‌ها و ملودي‌هاي گروههاي شيطان پرستي است. پوشش ظاهری گذشته از اعتقادات- اعمال و سنبل ها- ظاهری متفاوت با دیگران دارند که می توان آنها را به راحتی از جمع تشخیص داد.
بطور مثال مدل موهایشان عجیب و غریب است اکثرا ابروهایشان را می تراشند یا به سمت بالا طراحی می کنند- رنگ آرایششان اغلب مشکی- بنفش و قرمز تند است- پوست بدنشان را با اشکالی مانند جمجمه- صورتک های شیطانی و سنبل ها...مطالب دیگر:
📜پاورپوینت طراحی سوالات مفهومی و استاندارد📜تحقیق مدل برنامه ریزیCPM📜تحقیق تأثیر نحوه ی مدیریت بر رضایت شغلی کارکنان📜تحقیق تأثيرات محيطي بر رفتار مشتري📜تحقیق تئوري هاي مديريت📜تحقیق چند توصيه براي آموزش مديريت📜تحقیق جهان آینده و مشخصات سازمان های پیشگام📜پاورپوینت تاریخچه و نحوه استفاده از صدا در کامپیوتر و وب📜پاورپوینت رويكرد شناختي- رفتاري به اختلالات شخصيت📜پاورپوینت عمليات رواني يا بعد اجتماعي جنگ نرم📜پاورپوینت تقلبات شیر📜تحقیق سیستم اطلاعات مدیریت📜تحقیق فنون تجزيه و تحليل سيستم ها📜تحقیق مباني مديريت مالي📜تحقیق مديريت انگيزه📜تحقیق مدیریت بازرگانی (بازاریابی بین المللی)📜تحقیق مديريت كارآفريني و کارآفرینی در عصر ارتباطات و اطلاعات📜تحقیق مديريت منابع انساني در سازمان هاي تحقيق و توسعه📜تحقیق مديريت وارتباطات سازماني📜تحقیق نظام هاي کنترل مديريت در سازمان هاي امروز📜تحقیق مدیریت تجارت یکپارچه📜تحقیق نظریه سازمانهای یادگیرنده📜تحقیق نظريه استراتژیک وتجزيه محيطي📜تحقیق کاربرد تئوری سبد سرمایه گذاری مشتری📜تحقیق سيستم اطلاعات مديريتي (MIS)