کلاس آموزش آشنایی با مأموریتها و ساختار وزارت جهادکشاورزی-50687266

|50687477|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد کلاس آموزش آشنایی با مأموریتها و ساختار وزارت جهادکشاورزی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 2.1 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 176
تعریف سازمان ، ارکان ، ساختار و واحدهای سازمانی
ساختار و وظایف دولت در قانون مدیریت خدمات کشوری
مروری بر تشکیلات کلان دولت
برخی از فصول قانون تقسيمات كشوري
فصل دوم – نظام تقسیمات كشوری
تاریخچه وسیر تحول و تطور ساختار تشکیلاتی دولت در بخش کشاورزی
تاریخچه شکل گیری نهاد جهاد سازندگی
تفکیک وظایف وزارتخانه های کشاورزی و جهاد سازندگی ( 1369)
تشکیل وزارت جهاد کشاورزی
وظایف اساسی وزارت جهاد کشاورزی
شرح وظایف تفصیلی وزارت جهاد کشاورزی
وظایف واحدهای استانی و چارت تشکیلاتی
سازمانها، شرکت ها و مؤسسات وابسته خلاصه مطالب چرا
آموزش
بدو خدمت ؟ شناخت ارکان ، اجزاء و ساختار یک سازمان مهمترین مولفه برای درک ابعاد ، خصوصیات و جایگاه استراتژیک آن سازمان خواهد بود نخستین گام کارکنان در ورود به یک سازمان ....
آگاهی از کلیه زوایا ، اهداف ، ماموریتها و سایر اجزای ساختاری میباشد. بهسازی و اصلاح هرم نیروی انسانی یک سازمان مستلزم مدیریت صحیح و ایجاد تعادل و اثربخشی در چرخه ورود به خدمت و خروج از خدمت آن سازمان خواهد بود.
آنچه بیش از همه در چرخه بهسازی نیروی انسانی اهمیت دارد، تلفیق موثر تجارب سازمانی موجود با انگیزه و اشتیاق کارکنان جدید و نیز تسهیل جریان صحیح و انتقال مفاهیم و خصوصیات سازمان به کارکنان میباشد. ازاین رو عموما در آغاز خدمت کارکنان، بایستی بسیاری از اطلاعات مربوط به اهداف و وظایف، ساختار سازمانی، نیروی انسانی، فرایندهای کاری و... در قالب آموزشهای پایه به آنان ارائه گردیده تا حداکثربهره وری حاصل گردد. تعریف سازمان :
یک نهاد اجتماعی است که در آن تعدادی از افراد برای رسیدن به هدف یا اهدافی با هم همکاری می کنند و تصمیم یا تصمیماتی را می گیرند . ارکان سازمان
هر سازمان از 5 رکن تشکیل شده که شامل :
مدیریت عالی
مدیریت میانی
هسته عملیاتی
نیروهای فنی و تخصصی
نیروهای ستادی و پشتیبانی
مدیریت عالی : مدیرانی که در رأس سازمان قرار داشته و مسئولیت کل سازمان را به عهده دارند .
مدیریت میانی : کسانی که واسطه بین مدیریت عالی و هسته عملیاتی هستند
هسته عملیاتی : کارکنانی که در زمینه تولیدات (کالا یا خدمات) سازمان کارهای اصلی را انجام میدهند .
نیروهای فنی و تخصصی : کارکنان کسانی هستند که معیارها و استانداردها را تعیین می کنند و در همان چارچوب پیش می روند.
نیروهای ستادی و پشتیبانی : کسانیکه وظیفه ستادی و پشتیبانی دارند و در پیوند با فعالیتهای سازمان خدمات کمکی ارائه می نمایند. تفکیک صف و ستاد:
یکی از موضوعات مهم در مدیریت سازمانهای بزرگ تفکیک صف و ستاد از همدیگر است و هر اندازه سازمانها بزرگتر و پیچیده تر شوند، وجود صف و ستاد و تشخیص وظایف هر یک و روابط بین ...مطالب دیگر:
📗دانلود پاورپوینت جامع وکامل درباره بیماری ادم ریه📗حفاظت کاتدیک📗دانلود پاورپوینت آشنایی با مفاهیم و روشهای جستجو در اینترنت و پایگاه های اطلاعاتی و پایگاه های علمی📗دانلود پاورپوینت مصالح ساختمانی (شیشه)📗دانلود پاورپوینت کاروانسراها📗پیشینه و مبانی نظری توسعه گردشگری روستایی📗پیشینه و مبانی نظری توسعه ناپایدار شهری در اسکان غیررسمی📗پیشینه و مبانی نظری حرکات دامنه ای📗پیشینه و مبانی نظری حمل و نقل شهری پایدار📗پیشینه و مبانی نظری دوره های خشكسالی📗پیشینه و مبانی نظری روند تغییرات مکانی و زمانی جزایر حرارتی در کلانشهرها📗پیشینه و مبانی نظری روند تکوین شهر📗پیشینه و مبانی نظری روند گسترش شهرها📗پیشینه و مبانی نظری ساختار فضای سبز در توسعه پایدار شهری📗پیشینه و مبانی نظری سازماندهی فضای سیاسی📗پیشینه و مبانی نظری سکونتگاه های غیررسمی و سرمایه اجتماعی📗پیشینه و مبانی نظری شاخص های کیفیت زندگی شهری📗پیشینه و مبانی نظری شبیه سازی رفتار آب به هنگام شکست سد📗پیشینه و مبانی نظری شکل گیری و گسترش شهرها📗پیشینه و مبانی نظری عدالت فضایی و تسهیلات عمومی شهری📗پیشینه و مبانی نظری عوامل آسیب پذیری شهر در برابر زلزله📗پاورپوینت داراییها و شیوه تعیین ارزش آنها (ویژه ارائه کلاسی درس تئوری حسابداری)📗خصوصیات جنگلشناسی گونه شمشاد خزری📗عین سوالات ادوار گذشته آزمون قضاوت همراه با پاسخنامه📗دانلود فایل ورد Word بررسی مطالعه انواع آب گرم کن های خورشیدی موجود در ایران و طراحی بهینه آن