گزارش کار در دبیرخانه آموزش و پرورش-627639

کاراموزی,کاراموزی رشته مدیریت,دانلود مقاله رایگان,گزارش کار در آموزش و پرورش|627850|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد گزارش کار در دبیرخانه آموزش و پرورش آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

عنوان :

قالبندی word

تعداد صفحات : 42

قیمت : 5000 تومان

چکیده :

تعریف کارورزی
این عمل به معنی فراگیری تخصصها، مهارتها و نیز به دست آوردن شناخت و آگاهی از طریق عمل است که فرد را برای پذیرش شغل جدید و یا انجام دادن وظایف مختلف در مقطع زمانی خاص، که از پیش تعیین شده است، آماده و تجهیز می کند. به عبارت دیگر، مهارت آموزی فعالتیی است که سازمانها برای تغییر رفتار یا ایجاد کردن رفتار و مهارت جدید در افراد از طریق فرآیند یادگیری با هدف افزایش اثربخشی و کارایی انجام می دهند.


تعاریف سازمان
سازمان عبارتست از مجموعه ای از نیروهای انسانی و سرمایه های مادی برای یک برنامه که به جهت تولید در یک محل استقرار می یابند. سازمان عبارتست از فرآیندهای ترکیب یافته ای که در آن افراد انسان با یکدیگر سلوک و رفتار متقابلی برای نیل با اهداف خود بروز می دهند. سازمان عبارتست از فرآیندهای متشکلی که براساس آن کلیه اعضا برای نیل به اهداف عینی و واقعی گروه به همکاری یکدیگر آیند.

فهرست مطالب

کلیات و تصریح

تعریف کارورزی

تعریف مدیریت

سازماندهی

اهم وظایف سازمانی کارشناسی دبیر خانه

مراحل کنترل نامه ها

کنترل مکاتبات

تعاریف،اصطلاحات،گردش مکاتبات

اسناد

ارزش اسناد برای دبیرخانه

تنوع پست سازمانی دبیر خانه

دفاتر اندیکاتور و اندکس

وسایل دبیرخانه

انواع قفسه ها

شرح وقایع

آشنایی با مکان

چارت سازمان

تحلیل مسائل اداری سازمان

جمع بندی

منابع وماخذمطالب دیگر:
🔥پاسخ پرسشهای آخر 5 فصل اول کتاب چالشهای مدیریت دولتی ایران🔥ترجمه متن زبان تخصصی با عنوان FINANCIAL ACCOUNTING & ACCOUNTING THEORY🔥پروپوزال و طرح تفصیلی شناسایی و تحلیل مولفه های استراتژی های منابع انسانی در بررسی ارزیابی عملکرد مدیران🔥پروپوزال و طرح تفصیلی ارزیابی عملکرد راهبردی سازمان🔥پرسشنامه ارزیابی عملکرد راهبردی سازمان🔥پروپوزال ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه🔥مبانی نظری ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه🔥پرسشنامه ارزیابی عملکرد مدیران دانشگاه ‌ها با رویکرد بازخورد 360 درجه🔥طراحی الگوی ارزیابی عملکرد دانشجویان با ارزیابی 360 درجه🔥ارزیابی عملکرد مدیران با به کارگیری روش 360 درجه و تکنیک تصمیم گیری ویکور🔥پروپوزال شناسایی تاثیر فرآیند ارزیابی عملکرد بر بهسازی نیروی انسانی🔥مبانی نظری شناسایی تاثیر فرآیند ارزیابی عملکرد بر بهسازی نیروی انسانی🔥پرسشنامه شناسایی تاثیر فرآیند ارزیابی عملکرد بر بهسازی نیروی انسانی🔥پاورپوینت پته🔥پاورپوینت آفات خرما🔥پاورپوینت الودگی تصویری🔥پاورپوینت امنیت در تجارت و پرداخت الکترونیک🔥پاورپوینت هدف از داشتن سالن آرایش و پیرایش🔥پاورپوینت شهید بابایی🔥کتاب فناوری اطلاعات در مدیریت- دگرگونی سازمان ها در اقتصاد دیجیتالی🔥تحلیل محیط کسب و کار استاد رضوی🔥درس فرهنگ و تمدن مسلمانان در کشورهای غیر مسلمان🔥جزوه درس فرهنگ و تمدن مسلمانان در کشورهای غیر مسلمان🔥مدیریت دولتی نوین- آون هیوز🔥کتاب ادله اثبات دعوا دکتر عباس کریمی