دانلود سوپرفایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه جذب عشق و علاقه subliminal message-914879

ضمیر ناخودآگاه,قانون جذب ثروت,دانلود سوپرفایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه جذب عشق و علاقه subliminal message , جذب عشق, عشق,جذب داف,سوپرفایل|915090|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود سوپرفایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه جذب عشق و علاقه subliminal message آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

سوپرفایل های صوتی subliminal message چیست، چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ناخود آگاه هستش؟

آیا تا به حال شده که رفتار، عادت، طرز فکر یا باور به خصوصی داشته باشید که دوست داشته باشید به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن را تغییر دهید؟ این رفتار، باور، طرز فکر و ... می تواند هر موردی باشد که از آن لذت نمی برید ولی واقعا دوست دارید که این شرایط و حالت به خصوص را تغییر دهید...

سوپرفایلهای صوتی subliminal message تقریبا عملکردی مشابه فایل های خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارند، اما یک تفاوت عمده بین این دو محصول وجود دارد! فایل های هیپنوتراپی ( خود هیپنوتیزم کلامی) و سوپرفایل های subliminal message (فایل های فاقد کلام) هر دو بر ناخودآگاه اثر دارند و با تلقیناتی که به ناخودآگاه دارند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ای کاملا متفاوت به ناخودآگاه نفوذ کرده و تغییرات مطلوب را رقم می زنند... .

محصولات مشابه:

1- دانلود سوپرفایلموسیقی پیام ناخودآگاه جذب ثروت و پول

2- دانلود سوپرفایلموسیقی subliminal message کاهش وزن

در فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، فردی که تمرین را دنبال می کند ابتدا وارد حالت خلسه و آرامش عمیق ذهنی و جسمی شده و سپس تلقینات مورد نظر به صورت مستقیم به ناخودآگاه وی داده می شود و با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی و با تکرار جلسات، تلقینات در ناخودآگاه وی تثبیت می شود، اما سوپرفایلهای subliminal message اینگونه عمل نمی کنند، سوپرفایلهای subliminal message تلقیناتی که قرار است به ناخودآگاه ارسال شود را در قالب نت ها و بیت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه می رساند، به عبارت دیگر در استفاده از سوپرفایلهای subliminal message نیازی نیست که ابتدا وارد حالت خلسه شوید تا تلقینات به ضمیر ناخودآگاه وارد و در آن تثبیت شود، بلکه چون تلقینات به زبان نت ها و بیت های موسیقی طراحی، نوشته و اجرا شده، صرفا برای ضمیر ناخودآگاه قابل درک و تشخیص است و اطلاعات و تلقینات مطلوب، به راحتی در قالب زبان موسیقی به ضمیر ناخودآگاه تحویل داده می شود. بنابراین با تکرار گوش دادن به سوپرفایل های subliminal message به راحتی می توانید ذهن خود را با موردی که فایل برای آن طراحی شده، هم فرکانس و هم مدار کنید.

مزیتی که سوپرفایلهای subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و عالی از تمرینات نتیجه بگیرید.

برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

محصولات مشابه:

1- دانلود سوپرفایلموسیقی پیام ناخودآگاه جذب ثروت و پول

2- دانلود سوپرفایلموسیقی subliminal message کاهش وزن

دانلود فایل فایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه جذب جنس مخالفمطالب دیگر:
🔗خلاصه ای از برنامه ریزی استراتژیك و مدل برایسون🔗دیدگاه نوین در مدیریت عملكرد - ارزیابی عملكرد🔗راهنمای اندازه گیری شاخص های بهره وری🔗پروتكل مدیریت گروه اینترنت (IGMP)🔗پرورش مهارت های سرپرستی🔗پنج توانمندی لازم در گستره كار رهبری🔗پنج نوع مدرسه شش محور سازمانی🔗پول در اقتصاد اسلامی🔗پیش نیازها و الزامات توسعه صادرات صنعتی🔗پیشنهاد روشی برای بودجه‌ریزی عملیاتی🔗چارچوب هفت اس🔗راهنمای جذب سرمایه از صندوق🔗تحقیق ربا🔗رتبه‌بندی كشورها در زمینه بسترسازی الكترونیكی🔗رشد اقتصادی🔗رضایت شغلی🔗آداب معاشرت🔗ارتباط بین انسان ها🔗ارتباط دختر و پسر🔗آرون تی بك بدون غلط گیری🔗آسیب شناسی اجتماعی🔗اعتیاد ، علل ، درمان و پیشگیری🔗اعتیاد چیست؟ معتاد کیست🔗اعتیادمعضل جامعه🔗اعتیاد - زنان باردار - خانواده - جامعه