پرسشنامه تجدید نظر شده دو عاملی فرایند مطالعه (R-SPQ-2F)-915010

پرسشنامه تجدید نظر شده دو عاملی فرایند مطالعه (R SPQ 2F)|915221|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پرسشنامه تجدید نظر شده دو عاملی فرایند مطالعه (R-SPQ-2F) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این پرسشنامه نسخه تجدید نظر شده آزمون فرایند مطالعه بیگز (1987) است که توسط بیگز، کمبر و لیونگ(2001) به منظور سنجش دو رویکرد سطحی و عمیق یادگیری مورد تجدید نظر قرار گرفت. هر کدام از رویکردهای سطحی و عمیق دارای دو خرده مقیاس انگیزه و راهبرد است. دو رویکرد هر کدام 10 سؤال و چهار خرده مقیاس نیز هر کدام 5 سؤال و در یک مقیاس لیکرت پنج درجه‌ای از 1 (هرگز در مورد من صدق نمی‌کند) تا 5 (همیشه صدق می‌کند) طراحی شده‌اند (بیگز، کمبر و لیونگ،2001). بیگز، کمبر و لیونگ (2001) در پژوهش خود اعتبار دو رویکرد سطحی و عمیق را با استفاده از روش آلفای کرونباخ به ترتیب 64/. و 73/ .گزارش کردند.
مطالب دیگر:
📝تحقیق سيستم هاي اندازه گيري📝تحقیق سيستم تعليق خودرو📝تحقیق خودروهاي چهار چرخ محرک📝تحقیق دستگاه تراش و دستگاه فرز و CNC📝تحقیق دیفرانسیل📝تحقیق طرح نمونه به منظور طراحي سيستم هاي زيربنايي اطلاعاتي به منظور گردآوري و مشاركت ساخت و توليد📝تحقیق طراحي كردن سيستم هاي مبتني بر قانون زنجير كردن رو به جلو📝تحقیق مهدي (عج)📝تحقیق قران و حقوق انساني📝تحقیق اهمیت اخلاق📝تحقیق آسيب شناسي اجتماعي ( اعتياد)📝تحقیق معرفي درياي خزر📝تحقیق دیدنی های اصفهان همراه با راهنما و تصاویر📝تحقیق زن وفلسفه حجاب📝تحقیق شهر سلطانيه از نظر جغرافياي تاريخي📝تحقیق موضوعات مهم رشته جغرافیا📝تحقیق اطلاعات جغرافیایی چند کشور📝تحقیق شهرستان نيشابور و مهم ترين وقايع تاريخ آن📝تحقیق ستارخان و باقرخان سردار و سالار ملی ایران📝تحقیق زندگی نامه و فعالیت های شیخ فضل الله نوری📝تحقیق بخارا در ماورالنهر📝تحقیق تاریخ و فرهنگ ایران📝تحقیق اهميت و ارزش علم و دانش از نظرگاه هاى حكما و كتب كهن آسمانى📝تحقیق تاریخ نگاری در دوره پهلوی📝تحقیق تاریخ تمدن